0532 281 64 66
TR

Dürüstlük vizyonumuz, kalite ilkemizdir.    BENFA YAPI, 36 yıllık Yapı Sektörü deneyiminde, başta teknikten ve kaliteden ödün vermeyen anlayışla, çağdaş ve çevreci değerleri harmanlayarak sonuçlanan birçok konut, sanayi yapısı, konferans salonu, sinema salonu, pompaj sulama sistemleri ve ahşap Yapı projelerine imza atmış bulunmaktadır.   
BENFA YAPI, gerçekleştirilen ve gerçekleştirilecek olan tüm projelerde dürüstlük, güvenilirlik ve kalite ilkelerini ana yasa kabul edip, tüm projelerini bu yasadan ödün vermeden tamamlamış olmanın gururunu yaşamaktadır.    


MERHABALAR

Hemenev markası ülkemizde ilk defa uygulanan ve hemen kurulabilen bir ev inşa sistemidir.
Hemenev adı gibi çok kısa sürede inşa edilen ve istenilen ergonomilerde ve metrajlarda üretilen bir villa sisteminin de adıdır.
Hemenev ahşap konstrüksiyonlu ve estetik değerleri yüksek evlerdir.
Hemenev standart plan uygulamaları ile sizlere teknik şartnameleri farklı ve kullanım tarzlarına göre neredeyse 50 nin üzerinde model sunuyoruz.. ya hemen yada 1 hafta içinde de teslim ediyoruz.

Günümüzde neredeyse gelişmiş batılı ülkelerin çoğunda –ABD %92, Kanada %98, İskandinav ülkelerinde %84, Avustralya %87 – ahşap konstrüksiyonlu ev sistemi çok yaygın olarak kullanılmaktadır.
Halbuki bu ülkelerin çoğunda deprem bölgesi olmamasına rağmen resmi makamlar tarafından zorunlu tutulmaktadır.. burada ki temel amaç toplum ve kamu sağlığı ve güvenliği ile ilgilidir.
Kullanılan tüm malzemelerin garanti kapsamlı ve garantili olması.. sistemin çevre dostu, kanserojen ve atık ürün kullanılmaması.. yapının yalıtım, izolasyon, güvenlik ve bakım gerektirmeme özelliği gibi değerler taşıması da bu seçimde rol oynamaktadır.

Ahşap sistemin deprem güvenliği, nemsiz ve rutubetsiz ortamlar sunması, sağlıklı, ergonomik ve çevre dostu olmasının yanısıra inşa süresi, kullanım rahatlığı, geri dönüşüm, taşınabilir olması, yer değiştirme ve sürdürülebilirlik gibi değerleri ile büyük avantajlar sunmaktayız.
Hemenev sistemi sizlere istediğiniz yerde, orman içinde, deniz kenarında veya köyünüzde istediğiniz her yerde mini villanızı kurarak hizmet vermekteyiz.
15 yılı aşkın tecrübe, donanım ve vizyonumuzla bizleri ve sistemi tanımanız için sizleri kahve içmeye davet ediyoruz.

Saygılarımızla,
Copyright 2015 © All Rights Reserved