0532 281 64 66
TR

HEMENEV YAPI SİSTEMİ


TABAN: Galvaniz çelik sigma profillerle desteklenip, fırınlanmış, ladin ve çam kerestelerle karkası oluşturulur. 11mm ve 18mm OSB plakalarla lamine hale getirilerek, 12cm taş yünü ile izolasyonu sağlanıp taban yapısı tamamlanır.

İÇ VE DIŞ DUVARLAR: Fırınlanmış ladin ve çam kerestelerle, Kuzey Amerika ahşap yapı sistemine uygun şekilde duvar karkası çakılarak hazırlanır.

DIŞ DUVAR KAPLAMASI: Ahşap iskelet dış yüzeyine 11mm OSB plaka çakılır. OSB yüzeyinin üzeri nem bariyeri (TAYVEC) ile bohçalanır. Bohçalanmış yüzey üzerine USA organik, fibercement (8x240x3680mm) yalı baskı sistemiyle, paslanmaz vidalarla monte edilir. Mastiklenmiş fibercement dış cephe yüzeyi, silikonlu TSE onaylı dış cephe boyası ile boyanarak sonlandırılır.

DIŞ DUVAR VE TAVAN İZOLASYONU: Duvar dış kaplamasının ardından, yüksek ısı izolasyon katsayısına sahip, su, ses ve ahşap karkas yapıyı rijitleme özelliklerini de içinde barındıran, "püskürtme köpük" ile (min. 4cm) doldurulur. İç duvar yüzeyi, naylon nem bariyeri ile bohçalanır.

İÇ DUVAR KAPLAMALARI: Püskürtme izolasyon ve nem bariyeri bohçalanmasının ardından, 8 mm MDF üzerine yanmaz camyünü skandatex duvar örtüsü yapılır ve boya ile sonlandırılır.

ÇATI: Çatı karkasının iç yüzeyi, boya ve bakım gerektirmeyen folyo kaplama lambri ile döşenir. Çatı iskeletinin boşlukları püskürtme köpük ile ısı, su ve ses yalıtım özelikli izolasyonu tamamlanır. İzolasyondan sonra üzerine 11mm OSB plakalar O-RİNG çivilerle çakılarak sabitlenir. OSB yüzeyi yüksek kaliteli lamine shingle ile kaplanır. Çatı üzerine gerekli miktarda havadanlık monte edilir. Saçak altlarına beyaz PVC SOFFIT ve paslanmaz eksiz galvaniz dere monte edilerek sonlandırılır.

ELEKTRİK TESİSATI: Tüm elektrik sisteminde TSE onaylı yanmaz silikon kablo kullanılır. Uygun sayıda TSE onaylı otomatik sigorta kullanılarak, ana girişi ve iç dağılımı kapsayan sigorta panosu monte edilir.

SU TESİSATI: Tüm su tesisatında TSE onaylı PPRC boru ve fitings malzemeler kullanılarak, sıcak soğuk su tesisatı projesine uygun olarak döşenir. Ana su girişi için, binanın uygun bir noktasından dışarıya ağız bırakılır. Atık su tesisatı PVC boru ile tabana çıkış bağlantısı bırakılır. Yine TSE onaylı armatür ve vitrifiyelerin montajı yapılarak sonlandırılır.

ZEMİN KAPLAMALAR: Banyolarda porselen seramik kaplama, diğer zeminler laminat parke kaplanır, duvar eteklerine süpürgelik monte edilerek sonlandırılır.

DOĞRAMA VE KAPILAR: Dış doğramalar pervazlı, ısı camlı TSE onaylı PVC doğrama, iç kapılar Amerikan ahşap panel kapı ve topuz kilit sistemi ile sonlandırılır.

MUTFAK DOLAPLARI: Dolap gövdeleri bakım gerektirmeyen ve steril bir malzeme olan MDFLAM'dan üretilir, aksesuarlarda 1. Sınıf stoplu çekmece rayları ve menteşeler kullanılarak sonlandırılır. Mutfak tezgahı rezopal tezgah, krom eviye, aleminyum tezgah arkası ve 1. sınıf armatürler kullanılarak sonlandırılır.

VİTRİFİYE: 1. sınıf TSE onaylı Klozet + Rezervuar, Akrilik duş teknesi, şeffaf camlı duşakabin, Seramik lavabolu banyo dolabı ve 1. sınıf banyo bataryaları monte edilir.

TERMOSİFON: Uygun kapasitede TSE onaylı termosifon monte edilir.

OPSİYONEL UYGULAMALAR: Müşteri istekleri doğrultusunda ferforje demir doğrama, kepenk, panjur, peyzaj ve havuz uygulamaları yapılabilir.

Hemenev Sayfasına Geri Dön
Copyright 2015 © All Rights Reserved