0532 281 64 66
TR
TAŞINABİLİR HEMENEV; ülkemizde ilk defa uygulanan ve hemen oturulabilen bir ev sisteminin adıdır. 

TAŞINABİLİR HEMENEV adı gibi, çok kısa sürede fabrikada inşa edilen, temelsiz taşınabilen bir evdir.  

TAŞINABİLİR HEMENEV ahşap karkas (taşıyıcı) sistemle; TSE ve Uluslararası yapı standartlarına uygun kaliteli ve uzun ömürlü bütünleyici malzemelerle inşa edilen dayanıklı, sağlıklı ve ergonomik bir yapı sistemidir.     

TAŞINABİLİR HEMENEV bir AHŞAP YAPIDIR. 

TAŞINABİLİR HEMENEV YAPI SİSTEMİ:  TABAN: Galvaniz çelik sigma profillerle desteklenip, fırınlanmış, ladin ve çam kerestelerle karkası oluşturulur. Tabanda 12mm SUKONTRASI ve üstte18mm OSB plakalarla lamine hale getirilerek, 12cm taş yünü ile izolasyonu sağlanıp taban yapısı tamamlanır.  

İÇ VE DIŞ DUVARLAR: Fırınlanmış ladin ve çam kerestelerle, Kuzey Amerika ahşap yapı sistemine uygun şekilde duvar karkası çakılarak hazırlanır.  

DIŞ DUVAR KAPLAMASI: Ahşap iskelet iç yüzeyine 11 mm MDF. Dış cephe USA (organik) FIBERCEMENT, yalı baskı sistemiyle kaplanır.  Dış duvar; PÜSKÜRTME KÖPÜK ve TAŞYÜNÜ uygulanarak, su, ısı ve ses izolasyonu sağlanır. Ayrıca, FIBERCEMENT cephe kaplaması öncesi (TAYVEC) nem bariyeri ile bohçalanır. Mastiklenmiş FIBERCEMENT dış cephe yüzeyi, silikonlu TSE onaylı dış cephe boyası ile boyanarak sonlandırılır.  

ÇATI: Çatı karkasının iç yüzeyi, 11 mm MDF, dış yüzeyi 11mm OSB kaplanır. Çatı iskeletinin boşlukları PÜSKÜRTME KÖPÜK ve TAŞYÜNÜ ile ısı, su ve ses yalıtımı sağlanır. OSB yüzeyi yüksek kaliteli LAMİNE SHINGLE ile kaplanır. Çatı üzerine gerekli miktarda HAVADANLIK monte edilir. Saçak altlarına beyaz PVC SOFFIT ve paslanmaz eksiz GALVANİZ DERE monte edilerek sonlandırılır.  

ELEKTRİK TESİSATI: Tüm elektrik sisteminde TSE onaylı yanmaz silikon kablo kullanılır. Uygun sayıda TSE onaylı otomatik sigorta kullanılarak, ana girişi ve iç dağılımı kapsayan sigorta panosu monte edilir.  

SU TESİSATI: Tüm su tesisatında TSE onaylı PPRC boru ve fitings malzemeler kullanılarak, sıcak soğuk su tesisatı projesine uygun olarak döşenir. Ana su girişi için, binanın uygun bir noktasından dışarıya ağız bırakılır. Atık su tesisatı PVC boru ile tabana çıkış bağlantısı bırakılır. Yine TSE onaylı armatür ve vitrifiyelerin montajı yapılarak sonlandırılır.  

ZEMİN KAPLAMALAR: Banyolarda porselen seramik kaplama, diğer zeminler laminat parke kaplanır, duvar eteklerine süpürgelik monte edilerek sonlandırılır.  

DOĞRAMA VE KAPILAR: Dış doğramalar pervazlı, ısı camlı TSE onaylı PVC doğrama, iç kapılar Amerikan ahşap panel kapı ve topuz kilit sistemi ile sonlandırılır.  

MUTFAK DOLAPLARI: Dolap gövdeleri bakım gerektirmeyen ve steril bir malzeme olan MDFLAM'dan üretilir, aksesuarlarda 1. Sınıf stoplu çekmece rayları ve menteşeler kullanılarak sonlandırılır. Mutfak tezgahı rezopal tezgah, krom eviye, alüminyum tezgah arkası ve 1. sınıf armatürler kullanılarak sonlandırılır.  

VİTRİFİYE: 1. sınıf TSE onaylı Klozet + Rezervuar, Akrilik duş teknesi, şeffaf camlı duşakabin, Seramik lavabolu banyo dolabı ve 1. sınıf banyo bataryaları monte edilir.  

TERMOSİFON: Uygun kapasitede TSE onaylı termosifon monte edilir.
OPSİYONEL UYGULAMALAR: Müşteri istekleri doğrultusunda ferforje demir doğrama, kepenk, panjur, peyzaj ve havuz uygulamaları yapılabilir.  

Copyright 2015 © All Rights Reserved